KONST / Litografier / Färglitografi 15042015
nr 1504 2015
Olle Bonniér
(1925-2016), Sverige
"Rymdkurva". Signerad, färglitografi, numrerad 32/50. Bladets mått: 39x28 cm, yttermått inklusive ram: 47x38 cm
Olle Bonniér, född 1925 i Los Angeles, USA, svensk bildkonstnär, död 2016.
Utrop:
600 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 21 november 2022
kl 19:34:22
300 kr
600 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
1.000 kr
6
1.500 kr
21 nov
Olle Bonniér
Läs mer om Olle Bonniér